Zabieg liposukcji – ile kosztuje, co warto wiedzieć?

kobieta przed zabiegiem liposukcji

Zabieg liposukcji polega na usunięciu tkanki tłuszczowej poprzez jego odessanie. Może on być wykonywany przede wszystkim na takich częściach ciała, jak uda, czy brzuch. Czas trwania liposukcji w zależności od takich czynników jak ilość redukowanego tłuszczu. Szacuje się go na 1-3 godziny. Choć dla wielu pacjentów jeden zabieg jest wystarczający, niektórzy wykonują liposukcje wiele razy. Sam zabieg jest uznawany za bezpieczny. Podczas jego trwania nie powinny pojawić się dolegliwości bólowe. Mimo to w najbliższych tygodniach po przeprowadzonym zabiegu mogą pojawić się tak nieprzyjemne objawy, jak bóle, czy obrzęki na obszarze, gdzie był on przeprowadzany. Należy również pamiętać o tym, że ostateczne efekty zabiegu można zauważyć nawet dopiero po kilku miesiącach od jej przeprowadzenia. Wśród metody liposukcji można wymienić m.in. metodę wodną, rotacyjną, laserową, a także ultradźwiękową. Największą popularnością cieszy się zabieg liposukcji laserowej. Metoda ta odznacza się szybkością, bezbolesnością i wysokim poziomem skuteczności.


Zabieg liposukcji – kiedy warto się na niego zdecydować?

Liposukcja to zabieg, który w pewnych sytuacjach jest zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zabieg ten może przynieść bardzo obiecujące efekty w przypadku osób, które prowadzą aktywny tryb życia i mają wagę w granicach normy, lecz zmagają się z dużym nagromadzeniem tłuszczu w określonej partii ciała, jak np.:. Brzuch. Liposukcja może być również pomocną w przypadku osób otyłych, które chciałyby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z pewnych części ciała, z których nie jest łatwe spalenie tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że liposukcja nie jest metodą na walkę z nadmiarowymi kilogramami, a jedynie sposobem na pozbycie się tłuszczu z określonej partii ciała. Grupy osób, u których efekty zabiegu mogą okazać się obiecujące to również kobiety po ciąży zmagające się z nadmiarem tłuszczu na brzuchu, a także mężczyznom zmagającym się z przerostem piersi.

Zabieg liposukcji – ile kosztuje?

Cena zabiegu liposukcji jest zróżnicowana. Cena może być zróżnicowana w zależności od miasta. Istotnym czynnikiem kształtującym cenę liposukcji jest również obszar, na którym będzie on wykonywany. W przypadku podbródka, czy łydek zabieg będzie przeprowadzany na znaczne mniejszej powierzchni, niż w przypadku ud, czy brzucha. Z tego względu zabieg w zależności od partii ciała, na której będzie przeprowadzana może być nawet kilka razy tańszy. Istotną kwestią, jeżeli chodzi o ostateczną cenę, jest rodzaj wykonywanej liposukcji. Będzie on znacznie tańszy w przypadku np.:. Liposukcji wodnej w porównaniu do cen zabiegu wykonywanego metodą ultradźwiękowa. Cena liposukcji może się wahać w przedziale 2000-20000 złotych. Niewątpliwie przeprowadzenie takiego zabiegu wiąże się ze sporymi kosztami. Jednym z metod, z których można skorzystać w celu zapłaty za zabieg, jest kredyt gotówkowy na dochody z zagranicy. Korzystając z oferty Saverium, osoby zarabiające w walucie obcej mogą skorzystać z szeregu zalet liposukcji.

Więcej informacji pożyczkowych znajdziesz na stronie: https://www.saverium.pl/artykuly/Podobne tematy
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *